Střelnice Camp Zero Praha je moderní střelecký komplex nacházející se v Praze. Nabízí široké spektrum služeb a aktivit pro všechny zájemce o střelbu a outdoorové aktivity.

Camp Zero Praha je zbrusu nový komplex taktických střelnic, který je v provozu od 2. července 2021. Celý komplex střelnic, tak jak je navržen a schválen balistikem, je tedy z větší části mimo statické střelby určen především pro střelbu v pohybu. Tomu odpovídá jak vybavení, které je v případě střelby v pohybu pochopitelně jiné, než u střelby statické, neboť dochází k mnohem většímu opotřebovávání dopadových a protiodrazových ploch.

V komplexu se konají také kurzy střelby pro začátečníky i pokročilé střelce. A také ve spolupráci s Antares Defense střelecké pohárové závody LOS (Lidová obranná střelba)

Celý areál střelnice je navržen tak, aby poskytoval maximální bezpečnost a zároveň umožňoval co nejpříjemnější zážitek z aktivit. Střelnice Camp Zero Praha je tedy ideálním místem pro trávení volného času s rodinou, přáteli, ale také pro firemní teambuildingové akce.

Adresa:

Budova G, Poděbradská 88/55, Praha 9, 194 00, Česká republika

https://mapy.cz/s/gozubuvato

Otevírací doba:

Po – Čt | 10:00 až 20:30;

Pá a So | 10:00 až 20:00

Ne | 10:00 až 19:00

Pokud není v rezervačním systému stanoveno jinak.

Telefon:

+420 601 007 300 (střelnice, dostupný v otevírací době střelnice)

E-mail:

info@campzero.cz (střelnice); eshop@campzero.cz (e-shop)